הזרקות וטיפולי אסתטיקה לפנים

העלמת קמטים עם חומצה היאלורונית - הזרקות שומן - פילינג פנול - מתיחת פנים עם חוטים – טיפולי בוטוקס עם מיטב הרופאים של קיו קליניק

 לבחירתך: טיפול פנים ב 99 שח לכל מטופל (במקום 450) !

350 ש״ח מתנה טיפול פנים

"היופי הוא מכתב ההמלצה הטוב ביותר"
אריסטו

עם ההתבגרות, מתחוללים בעורנו שינויים פיזיולוגים, הבאים לידי ביטוי על עור הפנים. כתוצר לוואי לכך העור מאבד את גמישותו, הוא מתחיל לשקוע וקווים עדינים וקמטים מתחילים להיות בולטים יותר.

שלוש הדרכים שבהן אנו מזדקנים בפנים הן:

  • נזק למרקם העור
  • אובדן נפח
  • רקמות שקועות, קמטים וקמטוטים

כיצד ניתן לשפר את מראה הפנים?

לרפואה האסתטית פתרונות פשוטים, מהירים וטובים לעצירת תהליכי הזדקנות עור הפנים, ללא צורך בניתוח.
מעבר להצערת הפנים, היתרונות הגדולים, כוללים גם יכולות לעיצוב סימטרי ונאה יותר, של קווי מיתאר הפנים. כגון, השפתיים, האף והסנטר.

מילוי קמטים בפנים ועיבוי שפתיים עם חומצה הילואורונית

חומצה היאלרונית, המוזרקת לעור הפנים, מתמזגת באופן טבעי בעור וידועה ביכולתה לשמור על לחות ונפח העור למשך תקופה ארוכה. חומצה היאלרונית מחדשת את העור ומעניקה לו מראה בריא וגמיש.

הזרקות בוטוקס

בוטוקס הוא שמו המסחרי של טוקסין הבוטולינום, הוא חומר בטוח, המורכב מחלבון טהור, ומשמש להרמת העור ומתיחתו. בוטוקס מוזרק בעיקר בחלק העליון של הפנים (מצח, צידי העיניים ולאזור קמטי הכעס), אך ניתן להזריקו בצידי הפה ובצוואר

מתיחת פנים עם חוטים

בטיפול למתיחת פנים עם חוטים, מוזרקים חוטים מיוחדים, דקים ועדינים אל שכבת הדרמיס בעור הפנים. בכך, נוצרת תמיכה ברקמות ומתיחת עור. העור הופך להיות מתוח וחלק, קמטים או קפלים נעלמים ואינם.

טיפולי פלסמה טסיות דם מועשרות פנים ושיער - PRP

הטיפול עושה שימוש בתהליכי ריפוי טבעיים של הגוף. בתוך טסיות הדם המועשרות שלנו מתרכזים שבעה גורמי גדילת היסוד המאיצים את תהליך הריפוי של העור והפצעים, מחדשים את עור הפנים, יוצרים לחות והקלה בעומק הקמטים, מבהירים עיגולים כהים מסביב לעיניים, ומשפרים צלקות אקנה היפר פיגמנטציה וכתמי שמש

מזותרפיה טיפול בקמטים קלים ונשירת שיער

מזותרפיה רפואית, כוללת שתי פרוצדורות. האחת הינה דיקור מבוקר של העור על מנת לגרום לגירוי שיחדש את תאי העור, והשנייה, הזנת השכבות העמוקות של העור בחומרים שונים, המסייעים לטיפול בקמטים, צלקות, סימני מתיחה, עור נפול, נשירת שיער ועוד, בהתאם לסוג החומרים המוחדרים

הזרקות שומן

הזרקת שומן היא תהליך של חילוץ שומן מגופו של האדם, ולאחר מכן שימוש בשומן זה כמילוי לטיפול בקמטים, הוספת נפח להתחדשות פנים ויד, וטיפול בעיוותים קונטוריים לאחר שאיבת שומן או מצלקות .

"לאחרונה, רופאי עור בכירים, אפילו ממליצים על חומצה היאלורונית עבור כל מי שהוא בעל עור יבש או אקזמה.
 באמצעות החומצה היאלורונית העור מתחדש ומשחזר את עצמו".

האם זה בטוח?

1

באיזו חומצה אנחנו משתמשים?שוק האסתטיקה מוצף לאחרונה במאות מותגים של חומצות הילוארוניות. בכדי לבחור במה להשתמש, יש צורך לאבחן כל לקוח/ה, על פי סוג ומצב העור, איזור הטיפול המבוקש, ועל פי רצונ/ה לתוצאה הסופית.

2

יש חשיבות רבה לניסיון, לידע ולהתעדכנות, בכדי לבחור את המותג המתאים ביותר.אנחנו לא מחוייבים לחברה זאת או אחרת, ובוחרים לטפל בחומרים המתאימים ביותר, ובתנאי שהם מאושרים על ידי משרד הבריאות, ארגון הבריאות העולמי ואישורים בינלאומיים אחרים.